Květen 2011

vtip 7-zmrzlina

26. května 2011 v 11:39 Vtipy
Jde policista po silnici se zmrzlinou. Potká dva týpky a ti se hoptají:´´Brej den. Prosim vás, nevíte kolik je hodin?´´ A policajt otočil ruku, aby se mohl podívat a zmrzlina mu vypadla z kornoutku na zem. Policajt si šel pro novou a za chvíli tu byl s vanilkovou. Dva týpci se ho znovu zeptali:´´Pane policajt, nevíte kolik je těch hodin?´´ A policajt povídá:´´Znovu už vám na to nenaletím. Túdle!´´ A máchnul rukou dozadu. Zmrzlina vystřelila podplukovníkovi kráčícímu za ním přímo do obličeje. ´´Omlouvám se pane.´´ mumlal vyděšeně policajt. ´´Ale to nic.´´ povídá podplukovník. ´´Jenom jste bez práce!´´

Neposuzuj podle vzhledu

25. května 2011 v 15:06 ÚVOD
Není dobré posuzovat někoho a říkat jaký je podle toho jak vypadá. Někdo může být třeba škaredý, může mít pihy a rozcuchané vlasy, ale třeba je od srdce milý a laskavý. Nebo je třeba někdo krásný, nartěnkovaný, má nádherné oči, má pěkné oblečení, ale třeba je uvnitř, ve své duši jiný než na první pohled vypadá. Třeba je zlý a urážlivý, nebo ubližuje mladším. Nikdy nevíš a tak neříkej o někom špatné věci, když třeba takový není. Není hezké pomlouvat někoho, když ho ani neznáš, nevíš jaký je doopravdy. Když si ještě někoho pořádně nepoznal a znáš ho třeba jen pár dní, nebo toho o něm moc nevíš, tak ho hned nezačínej posuzovat podle vzhledu. Vzhled bývá totiž velice matoucí. Něčí vzhled může ošálit někoho jiného, aby si o něm myslel to co k němu podle vzhledu nejvíc pasuje. Takhle by ses neměl/a zachovat:´´Hele támhle jde pihoun, pojď vystřelíme si z něj.´´ nebo takhle:´´ Hele černoch. Čau ty afričane. Ještě nemáš dost? Nebudem se s ním bavit jdem od něj. Co když má vši ?´´ A takhle byses zachovat měl/a :´´ Podívej. To je ten nový spolužák. Je z Číny. Možná je to cikán, ale já mu nabídnu moje tyčinky. ´´´Nebo takhle:´´Hele. Tam je nějaký Rom. Hele jak se jmenuješ? Nechceš se semnou kamarádit?´´ Tak nad tím přemýšlej a než někoho začneš pomlouvat, radši se sním skus seznámit a lépe ho poznat!

o blondýnách:

25. května 2011 v 14:56 ÚVOD
Každý ví, že blondýny bývají vědčinou namyšlené a drzé na ostatní, moc se povyšují, nabalují kluky a především si o sobě moc myslí. Ale všechny takové být nemusí. Vtipy o blondýnách bývají právě proto, že udělat si srandu z blondýnky je ta největší psina. Je ale také možné, že některým blondýnám vadí, že si je ostatní dobýrají, a když jim to vadí, tak ti lidé co ví že jim to vadí a přesto si z nich střílí, by to neměli dělat. Skoro každý kdo vidí blondýnu, si může začít myslet, že je špatná a vypadá hezky, ale u vnitř je zlomyslná a úplně jiná, než vypadá. Ale co když jste sami blonďatý? Když máte sami blonďaté vlasy, neutahujte si z jiných blondýnek a blonďáků!

vtip 6-v nemocnici

25. května 2011 v 14:49 | Elča |  Vtipy
Do ordinace vstoupí blondýnka a doktor vidí, že má spálenou tvář: "Slečno, co se vám stalo?"
"Když jsem žehlila, zazvonil telefon, a tak jsem ho zvedla..."
Potom se blondýnka otočí a doktor si všimne, že má spálenou i druhou tvář: "A od čeho máte tohle?"
"Chtěla jsem zavolat doktora..."

Vtip 5- blonďaté vánoce

25. května 2011 v 14:47 | Eliška |  Vtipy
Dvě blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé:
"Tak co?"
"Ále, nikde nic."
"Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob."

Vtip 4- blondýnka za volantem

25. května 2011 v 14:43 | Elča |  Vtipy
Blondýnka jede po silnici a poslouchá rádio. Hlasatel vypráví jeden za druhým vtipy o blondýnkách, až to tuhle vytočilo a rádio vypnula. O chvilku později jela kolem kukuřičného pole a viděla tam blondýnku, jak vesluje v člunu. Zastavila, vyklonila se z okýnka a křičí: "Ty slepice! Přesně takové jako ty způsobujou, že se nám lidi smějí. Kdybych uměla plavat, dala bych ti co proto!"

Bleskovka

25. května 2011 v 14:31 | lps-eliska |  Bleskovky
1 Kolik máš lps?
2 Kolik máš LPS s pohlednicí a jakých?
3 Máš LPS domeček?
4 Máš LPS autíčko s křečkem?
5 Máš rád/a LPS?
6 Jsi jejich faninka/fanoušek?
7 Chtěl/a bys někdy na LPS show?
8 Sbíráš LPS?
9 Máš nějaké LPS z limitované edice např. ptáčka kivi, ptakopyska, mravenečka, slona, koalu?
10 Chtěl/a bys nějakého z lim. edice? Jakého?

Na otázky odpovídejte do komentářů. Čtyři lidi kteří odpoví jako první, dostanou diplom s LPS.

Vtip 2-Turistika

23. května 2011 v 20:46 | Eliška |  Vtipy
Jdou dva policisté na turistiku do lesa. Najednou jednoho uštkne had:´´Co tam tak stojíš? Pomož mi ten kousanec vyšetřit´´ Druhý policista vytáhnul z batohu příručku, něco si tam přečetl, vytáhl pistoli a vystřelil do nebe.
Zraněný policista nadává:´´Co to děláš? Ty mě tu necháš umřít?!´´ Druhý policista dodal:´´Ale kdepak. Jenže v příručce stojí, že když tě uštkne had, vypal ránu (vypal kousanec, aby se tam nedostala infekce).

Vtip 3- Pepíček

23. května 2011 v 20:39 | Eliška |  Vtipy
Šel Pepíček s babičkou do obchodu a našel na zemi zlaťák.´´Babičko podívej. Můžu si ho vzít?´´ A babička říká:´´Nene Pepíčku. Věci se ze země nesbírají. Vtom uklouzla na slupce od banánu:´´Pepíčku, pomůžeš své staré nemotorné babičce vstát?´´ A Pepíček říká:´´Nene babičko. Věci se ze země nesbírají.

Vtip 1- Ptačí hnízdo

23. května 2011 v 20:28 | Eliška |  Vtipy
Sedí Karel Gott na stromě a zpívá si:´´Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?´´ Vedle něj najednou přistane sýkorka a pípá:´´Sedíš mi na něm!´´