Červenec 2011

Bleskovka 2

11. července 2011 v 12:09 | lps-eliska |  Bleskovky
1 Ahoj.
2 Líbí se ti tu?
3 Máš rád/a LPS?
4 Co bych měla přidat, aby můj blog navštěvovalo víc lidí?
5 Je tu nuda?
6 Co bys sem přidal/a ty?
7 Mám blog kvůli neúspěšnosti zrušit?
8 Co mám udělat, aby byl blog úspěšnější?
9 Ahoj.

PS: Můj blog vůbec není úspěšný. Mám kamarádku, která má jeden blog a skoro každý den má víc jak 10 komentářů a návštěvníků. Já mám dva blogy a kdybych měla sečíst všechny komentáře z obou dohromady, tak to není ani 10. Jsem kvůli tomu smutná. Můj blog ještě ani nikdo neohodnotil hvězdičkou u komentářů. Ani ten druhý nikdo neohodnotil. Moc mě to mrzí, protože ještě nikdo neodpověděl ani na moje bleskovky. Zdá se, že tento blog budu muset zrušit, pokud se výkonnost nezlepší. Ale spíš se to naklání k tomu, že ho zruším .

Omluva

11. července 2011 v 11:40 | Elča |  Ostatní
Moc se omlouvám, že se to tu jmenuje lps a přitom tu nic o littlest pet shop není a jsou tu jen samé vtipy. Stále totiž nevím, jak se sem dávají obrázky a videa, a proto tu nic s LPS není. Nemůžu přijít na to, jak sem mám dát videa nebo obrázky LPS. A věřte mi že už jsem je sem chtěla dát mnohokrát. Byla bych ráda, kdyby mi někdo kdo si to tu čte, napsal k tomuto článku do komentářů, jak se sem ty obrázky a videa dávají. Samozřejmě jen ten, kdo to ví.
Budu moc vděčná. DĚKUJI!

Nový blog

11. července 2011 v 11:40 | Eliška |  Můj deník/já..
Ahoj všichni. Mám nový blog. Je o přírodě. Adresa je: www.zdravy-prirody.blog.cz
Je o ekologii (ochrana přírody a životního prostředí). Byla bych moc ráda, kdybyste se na něj podívali. Píšu tam samé pravdivé a důležité věci! Ahoj.