Srpen 2011

Toaletní papír

17. srpna 2011 v 8:20 | Elča |  Téma týdne
Toaleťák je zkratka pro název předmětu: Toaletní papír. Toaletní papír se používá k utírání pozadí, když vykonáte potřebu.
Tady je krátká báseň na rozesmátí:

K čemu pak je tahle věc?
K čemu asi slouží přec?

Užitečný má být všem,
jen když díra není v něm.

Na WC je ho potřeba,
Jen když se vykoná potřeba.

Toaleťáku není dost,
koupit si ho je velká skvost.


Diplom pro Elizabeth za 1. bleskovku

15. srpna 2011 v 19:01 | Eliška |  Bleskovky


Třem nejrychlejším udělím diplom za bleskovku 1.


Elektronický deník na heslo

6. srpna 2011 v 21:49 | Eliška |  LPS články a obrázky
Tohle jsou deníčky na heslo. Mě se ale otevírá i bez hesla. Stačí zmáčknout on, kočička zamňouká a deník se otevře sám. Původně jsem chtěla k narozeninám toho s pejskem, ani jsem nevěděla že existuje s kotětěm. Chtěla jsem ho od babičky a dědečka. Jenže ten pes má prý moc protáhlou pusu, tak mi koupili ten s koťátkem. Tenkrát jsem ani nevěděla co je lps a ani jsem nevěděla že ten deník je lps. Od té doby je sbírám. Později jsem viděla ten domeček a musela jsem ho mít. Byl konec školního roku. Byla jsem asi v druhé nebo první třídě. Maminka mi ho koupila za vysvědčení. A časem jsem nasbírala 23 lps. Sami usuďte který je hezčí. Do tohoto deníku si od té doby co ho mám, zapisuji všchna jména mích lps. Mám tam seznam mích i sestřiných, abych věděla kolik jich mám a jak jse jmenují. K tomu deníčku jsou i nálepky.Ukázky diplomů které budu udělovat za testík:

6. srpna 2011 v 21:12 Testíky
Malý diplom:Speciální diplom:

Krátký testík:

6. srpna 2011 v 20:50 | lps-eliska |  Testíky
Vymyslete jméno pro tohoto jaguára a zkuste uhodnout, jestli je z limitované edice. Pokud vymyslíte jméno, ale odpovíte špatně, udělím malý diplomek. Pokud uhodnete a vymyslíte jméno, tak udělím speciální diplom.


Limitovaná edice LPS

6. srpna 2011 v 20:37 | Elča |  LPS články a obrázky
Limitovaná edice je edice zvířátek, kterých je na světě jen několik kusů. Míň než normálně kusů LPS. Na světě vidíte skoro v každém hračkářství LPS tučňáka, ale třeba ptáčka Kiwi, nebo koalu? To ne. Těch kiwi je třeba jen sto kusů na celém světě. Proto je to limitovaná edice. Dostat ho můžeš jen tehdy, když ho třeba vyhraješ, nebo ho koupíš v nějakém vyjímečném obchodě.


I tohle slůně je limitovaná edice
Diplom pro Elizabeth za 2. Bleskovku

6. srpna 2011 v 20:20 | Elča |  Bleskovky
Jednomu nejrychlejšímu udělím Diplom za bleskovku.

Co je LPS?

3. srpna 2011 v 12:05 | Elča |  LPS články a obrázky
Littlest pet shop jsou malé figurky s velkou hlavou, která se kýve. Když do hlavy strčíte třeba prstem, začne se pokyvovat. Mají veliké roztomilé oči, ve kterých je vždy jiný určitý ornament např. hvězdička, srdíčko, kapička, kytička. LPS můžou být jakákoliv zvířátka, třeba ptakopysk, kočka, mravenec, slon, žirafa, pes, lev. Nejroztomilejší je veverka. K LPS existuje plno různých doplňlů, jako třeba: autíčko, pc hry, domečky. Jedno LPS stojí 99 Kč. já jich mám 32. Mám dva psy, činčilku, žirafku, ovečku, lišku, 2 včelky, srnku, žabku, dva králíčky, páva, veverku, želvu, promo kohoutka, promo ptáčka kiwi, myšku, morče, mořského koníka s rybkou, mravenečníka, dvě kočky, koalu, pejska king charles, koníka, a kočičku, která byla k elektronickému deníčku na heslo. Všechny jsem nevyjmenovala, mám jich tolik že si je ani nepamatuji. Hrozně bych chtěla mravence, ptakopyska, želvu se serfovacím prknem a rybku paví očko. LPS můžeš nasbírat kolik chceš a měl/a bys je sehnat v jakémkoliv hračkářství. Jsou hrozně roztomilí !!!!! Jen škoda že jsou tak drazí. Tento blog má být o nich. Budeme se jim tu věnovat. Já mám ještě autíčko, ke kterému byl křečík a mám oranžový domeček,který je na obrázku v článku pár obrázků..... Sestra má ten tyrkysový domeček, který je tam taky. Ale myslím, že asi všichni víme, co je lps a že už všichni aspoň jednou viděli nějaké v obchodě, nebo reklamu v televizi. Usmívající se