Listopad 2011

Důležitá informace

29. listopadu 2011 v 14:00 | Eliška |  Ostatní
Ahoj, já vím že se to tu jmnuje u elika a gabika, já jsem eliška a gábča je moje mladší sestra. Ale ona na tenhle blog vůbec nechodí a nestará se o něj, protože je jí 7 let, takže ho celý řídím já a já píšu všechny články a dělám obrázky a diplomy a celé to tu vedu. Jen chci abste to věděli. Mě je 12 a ona je na to aby mohla mít blog ještě moc malá a neuměla by to. Takže než bude starší je to můj blog, ale název nechám stejný. U elika a gabika Usmívající seMlčícíOzdoby ne prosím

27. listopadu 2011 v 18:05 | Eliška |  Vzkazy pro ostatní blogery
Hele vy všichni kdo mě v komentářích prosíte abych vám dala vánoční ozdobu abyste vyhráli v datartu nebo co, poslyšte já to neumím a nebudu vám ji tam dávat. Jedna ochotná osoba už mi v komentářích sdělila jak tam tu ozdobu dát, ale já tam nic takového co my popsala nenašla a netuším jak se tam ty ozdoby dávají. A i kdybych to věděla, tak vám to tam stejně nemůžu dát, protože nevím k čemu to slouží. To jako když vám dám ozdobu na stromek tak vám tím jako dám peníze a pak vám je budu muset nějak poslat nebo co? Hele já fakt nevím a proto prosím vás abyste mě už o to nežádali.

DĚKUJI Usmívající se


Bleskovka 4

27. listopadu 2011 v 12:15 | Eliška |  Bleskovky
1 Přeješ si na vánoce lps?
2 Jaké?
3 Kolik?
4 Jakou máš náladu?
5 Kolik máš LPS domečků?
6 Přeješ si na vánoce nějaký?

Diplom za bleskovku:
Odpovídejte do 15. Prosince Smějící seMrkající.


Monster high

20. listopadu 2011 v 14:53 | Eliška |  Ostatní
Ahoj. Znáte už monster high? Já už jo a našla jsem je na you tubku česky a jeden díl trvá 3-4 minuty. Moje nejoblíbenější z nich je Clawden Wolfová, jo a wolf je anglicky vlk, ona je totiž vlčice a má staršího bráchu který se zamiloval do Draculaury. Moje další nejoblíbenější je Ffrankie Stein, a když si to spojíte, je to frankistein, což se čte jako franknštajn a víte kdo to byl? Uměle vytvořený člověk na elektriku, proto Frenkie pořád v tom seriále elektrizuje, nebo jí upadávají části těla. Je zdrátkovaná. To jsou moje nej monster, Clawden a Frankie.

Monster high je škola pro monstra, jako např. upír, zombie, vlkodlak a tak. Je tam ale mnoho dalších druhů příšer. Jsou tři školy : základní od první do deváté třídy, pak střední (gympl) a vysoká. Monster high je vysoká škola pro monstra.
Tak se zatím mějte. A přeji monstrozní den.

VÁNOCE

20. listopadu 2011 v 14:44 | Eliška |  Ostatní
Ahoj všichni, nechci být moc uzpěchaná, ale už za měsíc a čtyři dny budou vánoce! Nemůžu se dočkat až budu dělat to všechno co je na vánoce potřeba. Barvama na sklo si udělám vánoční obrázky a pár už jich mám hotových, mám už dvě boty se sladkostmi, pnčochu do které dává mikuláš dárky, vánoční stromeček, baňku a dárek a taky dvě cukrové homole a pejska s vánoční čepičkou. Až to uschne tak to nalepím na okno, to určitě všichni znáte.

Tohle jsou cukrové homole a jsou hrozně sladké, já už měla dvě. Těším se na vánoce a z LPS si na ně přeji třpytivou žirafu se pštrosem, ptáčka kiwi, kohoutka, třpytivého králíčka s kočičkou, hřiště pro koťata ke kterému je žlutá kočka a šedé koťátko, domeček pro 25 LPS zvířátek, mravenečníka, fialovou kočičku a ptakopyska a to je vše. Víc lps si nepřeji. Jestli to všechno dostanu, ale myslím že asi úplně vše ne, tak budu mít 31 LPS. Ale mě nejde o to kolik jich mám. Víte, někteří je sbírají jen proto, aby jich měli co nejvíc, a proto jich mají až 70, ale já je sbírám pro radost, ne proto abych předehnala ostaní v počtu, navíc z naší třídy už to sbírám jenom já. Mě totiž baví si s nimi hrát a jsou moc roztomilí a mě se líbí, baví mě je sbírat a hlavně si s nimi hrát. Nezáleží na tom kolik jich budu mít, ale mít jich hodně není zas tak špatný. Jestli chcete vědět víc, podíejte se do mého listu přání, tam mám úplně všechno LPS co chci, ale něco z toho si na vánoce nepřeji, ale myslím že všechno.
2033-2034 hřiště pro kočičky

Velká animačka layly

19. listopadu 2011 v 14:56 | Eliška |  Ostatní
Présentation de Layla

Pár animaček winx

19. listopadu 2011 v 14:56 | Eliška |  Ostatní