Prosinec 2011

Reklamy sem prosím!

31. prosince 2011 v 14:50 | lps-eliska |  ! REKLAMY !
Všechny reklamy prosím vkládejte sem do komentářů jo??
PS: Pokud uvidím nějakou reklamu nebo odkaz jinde než tady, mažu!
Dik.☺

Mimochodem, žádný žádosti o LIKE nebo tak něco, při čem musíš být přihlášen/á na facebooku. Já FC nemám a tím pádem Vám žádný Like dávat nemůžu. Ani FC mít nechci, takže nic


Už tak ale zabodujete, když tu reklamu dáte sem , kde to taky chci. Vždycky se totiž najde nějaký individua, který to šoupne k prvnímu článku kterej uvidí ;-) Ale já to prostě mažu a hotovo

Silvestr

28. prosince 2011 v 16:11 | lps-eliska |  Ostatní
Jistě už se všichni těšíte na silvestra který je v sobotu. Já mám takovou tradici, že půjdu ke kamarádce a silvestra slavíme společně. Moje 2 BFF. Asi víte co to je BFF. Je to taková tradice, každý rok na silvestra slavíme spolu. Pijeme detský šampus, jíme kšupky a krekry, povídáme si, nebo hrajeme hry. A jak slavíte poslední den v roce vy?Co jsem dostala

25. prosince 2011 v 17:26 | lps-eliska |  Můj deník/já..
Ahoj! Tomu nebudete věřit co jsem dostala! Dostala jsem na vánoce skoro všechno co jsem si přála! Jediné co jsem chtěla ale nedostala jsem to je lps ptakopysk a třpytivá žirafa s pštrosem. Jinak všechno! Vše o co jsem si napsala! Dostala jsem lps panenku blyth se včelkou, ptáčka kiwiho, kohoutka, velký domeček(opravdu velký, je přímo obří!), lps kočičku s myškou, lps hřiště s kočičkami, fialovou kočičku lps, lps mravenečníka, monster high panenku clawden wolfovou, knížku Sára, pouzdro twilight, hrníček a misku s koněm, activity, a to už je asi všechno. V tom velkém domečku je snad všechno! Je tam koupelna s vanou, houpačka, dva balkony, vjezd do garáže, automat na sušenky, mrkvičky a kosti, dveře a poštovní schránka, velký šuplík kam se vejde úplně všechno, malé doplňky (konzervy,dvoumiska,sušenky, kosti, mrkvičky, méďa (hračka pro LPS....) a ještě víc! Taky je tam bidýlko pro ptáčka k zavěšení, pelíšek, hrací koutek s myškou, pokoj vystlaný polštářkama (tvrdýma umělýma). JEŠTĚ JSEM DOSTALA BALENÍ ve kterém jsou dva LPS (třpytivý králíček a oranžová kočička co si líže pacičku). Kočku jsem dala sestře Gábince protože má méně LPS než já a králíčka jsem si nechala. Ona má zase víc třpytivých než já (tři a já dva) takže je to fér. Já mám 30 a ona 28 LPS. Třpytivý promo kohoutek je opravdu moc hezký. A včelí panenka blyth také! Moc jsem ji chtěla ale bála jsem se to říct rodičům a napsat si o ni do dopisu, protože byla moc drahá. Stála 415 kč a tak jsem neřekla že ji chci. A te'd ji mám! Byla pod stromečkem. Byla k ní sklenice s limonádou a citronem a džbán s limonádou a taky včeliška s kytičkou na hlavě a je moc roztomilá a rozkošná! Jsem ze všech dárků nadšená a i monster panenka je krásná a má pěknou kočku. Byl ki ní dokonce i stojan na který si tu panenku nasadím a můžu ji postavit třeba na okno. Ten stojan byl i k té blyth. A jak obohatil Ježíšek vás?

Téma týdne: Václav Havel

23. prosince 2011 v 20:50 | Eliška |  Téma týdne
Václav Havel byl bývalý prezident československé a české republiky. Dnes byl jeho pohřeb a já jsem se dívala až do konce a trošinku jsem brečela. ne moc, ale je fakt že mi pár slz ukáplo. Byl opravdu moc hodný a nesnášel spory. Když ho zavřeli do vězení, prochladl a od té doby měl dýchací potíže s průduškami. Později i srdeční potíže. V neděli 18.12 zemřel ve spánku. Musí to být opravdu nádhera umřít ve spánku, protože nic necítíte a navíc usnete v našem světě v bolestech a slabí, a probudíte se už v nebi. Takovou smrt si přeju i já, až budu stará a umřu. Chtěla bych umřít ve spánku. Na Václavův pohřeb přijelo 1000 a víc lidí. Byli tam i rusové. Jenže ti tam nebyli ze soucitu! Dokonce tam byl i jeden slavný americký herec, vyslanec dalailámy, a byl tam i farář, který mě křtil! Taky tam byl součastný prezident Václav Klaus, slované, myslím že i nějací němci a i jeden starý pán z Itálie, prý nějaký významný ale já nevím čím, neznám ho a ndes jsem ho viděla poprvé.
Rakev Václava Havla byla celou dobu pohřbu (2 hodiny) přikritá českou vlajkou, potom na konci ji vzaly vojáci a pochodovaly s ní do pohřebního auta a to ji odvezlo přez Prašný most až tam, kde tělo Václava spopelní (spálí i s rakví na opel) a popel potom dají do urny (malá kamená nádoba) která je na hřbitově (nevím na kterém) a v ní je popel rodiny havlových.
Černá vlajka znamená smutek nebo že někod umřel a česká znamená že je státní smutek.

Jupííí!

23. prosince 2011 v 20:39 | lps-eliska |  Můj deník/já..
Ahoooj! Včera u nás byla teta, od které si na vánoce strašně moc přeju lps velký domek a ona řekla, že ho dostanu, že už ho má doma pro mě! Takže ho budu mít! Jsou v něm hlavní dveře a poštovní schránka a nějaký automat a kolotoč nebo něco a plno dalších úžasných věcí, jen se podívejte sami!

Není krásný?? MĚ SE MOOC líbí! Moc se na něj už těším! Dostanu ho zítra, protože Teta nám vždycky dárky které nám koupila doveze a dostaneme je u nás a včera ho dovezla!

Diplom pro Karol za testík5 i za Bleskovku 5

21. prosince 2011 v 13:57 | lps-eliska |  Co nového na mém blogu?
( Promiňte, chci vás jen varovat, protože diplomy nedělám. Jen kopíruji obrázky, protože neumím udělat vlastní diplom. Nevím jak se do obrázků píše, abych mohla napsat do obrázku třeba tohle:´´diplom pro Karolku´´ Já zkrátka nevím jak. Takže se omlouvám že kopíruju.)

beautiful-christmas-tree

Hezčí jsem zatím nenašla, tenhle byl nejlepší ze všech vánočních. Až najdu nějaký hezčí, vyměním ho.

Nový blog

21. prosince 2011 v 13:48 | lps-eliska |  Můj deník/já..
Ahoj, Chci vám jen znovu říct, že mám ještě jeden blog, a ten je o přírodě.

Bleskovka 5

20. prosince 2011 v 16:56 | lps-eliska |  Bleskovky
1) Proč se ti LPS líbí?
2) Jakou máš náladu?
3) chceš nějaké na vánoce?
4) Které chceš na vánoce úplně nejvíc?
5) které LPS se ti líbí nejvíc?
6) Které se ti moc nelíbí?
7) Líbí se ti můj blog?
8) změnil/a bys tu něco?
9) Co se ti na mém blogu nejvíc líbí?
10) Jaký článek tě zatím nejvíc zaujal?

Třem nejrychlejším udělím diplom!

Testík 5

20. prosince 2011 v 16:43 | lps-eliska |  Testíky
S vyplazeným jazykemAhoj, jakovždy třem nejrychlejším kteří vyplní testík jako první udělím Diplom!
Takže testík číslo 5 zní: Které z těchto LPS chci na vánoce pod stromeček zevšeho nejvíc?
Napovím, chci jeden domeček a dva lps z této nabídky, uhodněte. Diplom dám těm kteří uhodnou všechno nebo dpoví zprávně aspoň dvakrát. Odpovědi budou celkem tři: který chci domeček, které zvířátkoa ještě jedno zvířátko, protože chci dvě z této nabídky. Ti kteří uhodnou domeček a aspoň jedno zvířátko vyhrají diplom! A ti kteří uhodnou domeček a obě zvířátka samozřejmě také!!!Smějící se Odpovídejte do komentářů (odpovídejte čísly, každý obrázek má své.)
1:

2:
3:

4:

5:

6:
7:

Moje veliké přání!

19. prosince 2011 v 17:14 | Eliška |  List přání
Hrozně moc bych si přála tuhle rybku paví očko. Už jsem vám říkala, že místo ní mi přišel mořský koník a žlutá rybka, ale je fakt, že ji jsem si opravdu moc přála a hodně ji chci ještě pořád.