Únor 2012

Můj nový blog!

29. února 2012 v 18:30 | lps-eliska |  Co nového na mém blogu?
Mám další nový blog! Možná se některým zdá že to přeháním, protože už mám celkem 5 blogů i s tímto, ale já za to prostě nemůžu. Nemůžu si pomoct a pořád musím zakládat nějaké nové webovky a věřte nebo ne, stíhám psát nové články na všechny svoje blogy! A to jich mám 5! Adresa je http://haylinky-blog.blog.cz/ A je o witch! Zatím naschle!

poznávačka 2

28. února 2012 v 19:27 | lps-eliska |  Poznávačky a Kvízy

Diplom pro dendíska a ájulps

28. února 2012 v 19:24 | lps-eliska |  Poznávačky a Kvízy
Výsledky poznávačky a zároveň diplomky. (promiňte že na nich nejsou nápisy, nemám na to programy a tak dělám jen obrázky, to už jsem tu zmiňovala.

první poznávačka!

28. února 2012 v 15:16 | lps-eliska |  Poznávačky a Kvízy
No, poznávačky dělat neumím a myslím že i kdyby mi někdo vysvětlil jak se to dělá, stejně na to nemám program. No ale zkusit to můžete. Tak si prostě zvykněte že moje poznávačky nebudou vypadat nějak zvláštně, ale budou to jen hodně protáhlé nebo prodloužené a zmenšené obrázky a vy musíte poznat co to je. Takové budou moje poznávačky. A tady je hned první, beru jen dva.

:


Nevím kdy...

27. února 2012 v 14:52 | lps-eliska |  Můj deník/já..
Nevím, kdy budu mít sovičku. Ve středu asi ne, jedu pryč. Dnes taky ne, mamka semnou nikam nechce jet. Zítra taky ne, ve středu jsem celý den pryč, nepůjdu ani do školy (soukromá záležitost) a zbytek týdne zatím nevím. Už jsem ji ukazovala mmince a stojí jen 89,- takže mi ji možná koupí když jí dám peníze a nebo je tu ještě možnost, že počkám až pojedem zase do citýčka a koupím si ji sama, pokud tam ještě bude. Byly tam poslední dvě, tak doufám že na mě vyjde!!!Zamračený

A ještě tak krajně vážně prosím o ty hlasy!!


Potřebuju hlas!

27. února 2012 v 14:49 | lps-eliska
Potřebuju, abyste pro mě hlasovali prosím (pokud tam nejste také přihlášeni.) Hlasujte pro mě na
http://bonbonies.blog.cz/1202/1-kolo-sondobrutky , jsem tam jako lps-eliska-NUTELLA
pak na: http://leilalps.blog.cz/ jsem tam jako lps-eliska a je to ta anketa na boku ta postranní, tu najdete, veřím vám. :-)
a dále pro mě hlásněte prosím tady: http://sonicka-opicka.blog.cz/1202/sonc-1-kolo tam jsem jako Avril Lavigne a jsem 27, úplně na konci, dole.
Pokud pro mě hlásnete tak vám moc děkuji!!!!!! Potřebuju hlasy, hlasy, hlasy!NerozhodnýZamračenýZamračenýNerozhodný

Obrázek pro Dejvida

24. února 2012 v 19:52 | lps-eliska |  Ostatní

HM STUDIO HRAČKY V OLOMOUCI
Takhle vypadá hračkárna ve které si koupím tu sovu a vzadu vidíte LPS? Já teda jo, za těmi růžovými krabicemi hned vepředu. Hned pod plyšákama.


Jak to dopadlo.....sovička

23. února 2012 v 18:50 | lps-eliska |  Ostatní
Tak jsme se vrátili a bylo to bezva! Když jsme šli poprvé tak jsme šli všichni. Gabča se málem rozbrečela protože jsme se ztratily mamce a babičce. Pakl jsme je zahlédly a šly jsme za nimi. Šup! Bum do zrcadla. Byl to jen odras, ne skutečná mamka s babičkou. Ony volaly: "holky, tady jsme! Pojďte tu!" "Už jdem!" volaly jsme za nimi, jenže kolem nás bylo plno odrazů a my nevěděly, které z nich jsou skutečná mamka s babičkou. Pak jsme je nakonec našly. Potom jsme šli na zmrzlinu. Mamka mi dala peníze a koupila jsem šmoulí zmrzku, medovník a jablečný štrůdl. Štrůdl jsem snědla ale šmoulí zmrzku ne a medovník jsem nekoupila sobě ale ségře gabče, protože ho chtěla. Když jsme dojedly šly jsme do zverimexu a tam jsme se podívaly na gekončíka. Vypadá asi takhle a až budu velká koupím si ho, je boží!!!

Kdyby jste ho viděli živého v obchodě, tak byste na něj jistě měli jiný názor než když ho vidíte na obrázku. Na obrázku totiž není tak hezký. Ve skutečnosti byl mnohem roztomilejší! Pak jsme se dívaly na jednu ještěrku agamu, která měla hrozně dlouhatánský ocas:

Potom jsme se dívaly na morčátka. Bylo tam jedno větší, to byla sheltie (šeltie) a pak jedno malé černobílé hladkosrsté a to bylo ták roztomiloučké! Ukážu vám obrázky které jsou jim podobné. A zlatý hřeb na konec bude za chvíli!
sheltie:
takový podobný akorát nemělo takový oči.
No a zlatý hřeb....

Zrcadlové bludiště

23. února 2012 v 14:30
Tak a nastal onen den! Dnes jdu do Olomouc city do zrcadlového bludiště. Dvě moje kamarádky tam jž byly a obě říkaly že je to prima, že se u toho nachlámaly a že jim hrozně dlouho trvalo než se dostaly ven! Už se moc těším, určitě to bude randa! Píšou tady že je složeno z více než sta zrcadel, ale tomu já zas nevěřím. Tak velké být nemůže, navíc holky říkaly že to moc velký není. Tak uvidíme.Mrkající
takhle nějak to asi vypadá, je tam několik chodeb a nevíte co z toho je zrcadlo a co pravá cesta ven! Řeknu vám že mi bude pořádně trvat než se z toho vymotám!

Hlásněte

22. února 2012 v 18:48 | lps-eliska |  Hlásněte mi prosím♥
Hlásnete tam pro mě? jsem tam jako lps-eliska nutella.
Dofám že nutella vám chutná, ale i tak pro mě můžete hlasovat prosím!!!
Nutella je dobrá hlavně když ji jíte samostatně. Prostě si vemte malou lžičku, naberte si nutellu a vychutnejte si to! Já to tak dělám každý den a když nutella dojde ohlásím to mamce a ona koupí. jsem na ní závislá a hrozně mi chutná.