Červenec 2012

Hlásnete pro mě? PROSÍM!

21. července 2012 v 20:23 | lps-eliska |  Hlásněte mi prosím♥
nejsou tam fotky soutěžících, terka je tam prostě nedala. Tak tady dávám fotku mojí rybky isabelky, která je v soutěži zapojená, prosím dejte jí hlásek! Dráček dráček nade mnou vede! móóóć próóśsííím!!!!!!!

Tak takhle vypadá moje nádherná isabelka. Samozřejmě, dejte hlas komu chcete, jestli si myslíte že je hezčí moje isabelka, nebo tenhle dráček:

sami posuďte a dejte hlas z vlastní vůle, komu chcete, ale budu ráda za každého, kdo dá hals mojí isabelince!!!!

Spaní, za chvíli...

20. července 2012 v 17:07 | lps-eliska |  Můj deník/já..
Dnes spím u mé nejlepší kámošky lps-Tery. K terce jdu za chvíli. Měla jsme v 17.00 ale mamka řekla že ejdou autobusem, tak ať jim dám čas a tak jedu až v 17.15. Budeme se dívat na pohádku barbie thumbelína, protože Tery si přeje ji vidět a nejspíš bude noční stezka odvahy! Uvrcholily jsme si fakt těžká pravidla! Bude s ehrát na dvoře a na zahradě a jen do půle cesty se smí použít baterak. Každý bude mít křídu a kam až se mu podaří zajít, tam udělá čárku, kdekoli. A cíl stezky je v lesíčku, dke už se fakt nesmí použít baterka. Každá dje sama a není povinné jít až na konec. Jen někam projít a kam se odváží, udělat čárku křídou. A kdo se dostane až na koenc kde už je fakt tma bez baterky, je borec!! Už se moc těším, bude to strašidelné. Taky se těším až si s Terkou budeme hrát, tak ahoj!!!!Proti zlým duchům a strašidlům a skřetům prý paltí zpěv, když si budeš zpívat, nic se ti nestane a taky ti to trošku ubere na strachu a uelvís e ti. Takže doufám že je to pravda!


FINÁLE!!!

19. července 2012 v 18:54 | lps-eliska |  Soutěže
PARDON, VÍM ŽE MÁM SPOŽDĚNÍ MINUT, ALE NEMĚLA JSEM ČAS. TAKŽE FINÁLE SOUTĚŽE O NEJROZTOMILEJŠÍHO LPS JE TADY! HLASUJTE DO 18.8 ČILI 18. SRPNA. ACHJO, TO TAK RYCHLE LETÍ!! JÁ NECHCI ŽÁDNOU ŠKOLU! TAK SE MĚJTE, AHOJ! a ještě upozornění. Nesmíš dávat hlas sobě!! v totmo kole už je to čistě o lidech a nesmíš hlasovat pro sebe. Dávát hlasy sama sobě je přísně zakázáno!!!!
článek obsahuje anketu...

Terča


Roxy


Rozsudek soutěže!!!

18. července 2012 v 20:20 | lps-eliska |  Soutěže
Tak jsde vidět že na můj blog už přestali lidi chodit, jediný koment je od mako ale u hlavního článku stejně není. Psala sjem že do dnška do 20.00 hodin se hlasuje a nikdo nedal hlas, jen terce dal někdo hals takže jich měla 2 ale já psala že terce už hlasování končí a že má 19 hlasů a ty co získá pak už nebudou platiti, takže smůla. No a Já dávám hlas Roxy. Nezlob se dendi, ale stejně myslím že posledí dobou ti ta soutěž byla ukradená, bylo to poznat na počtu hlasů, takže do posledního kola a tím i FINÁLE postupuje...

Uzpěchávám soutěž...

18. července 2012 v 17:29 | lps-eliska |  Soutěže
Ráda bych uzpěchala soutěž do dnešního večera, tedy do 18.7. v 20:00 hodin. Pokud bude mezi dendískem a roxy pořád nerozhodně, dám jedné z nich hlas já. Ještě se rozhodnu, která bude mít roztomilejší zvířátko, nechci ani jednu z nich ranit, ale je jasné že Terča postoupí na 100% protože má 19 hlasů (ukončuji hlasování pro Terču už te´d, protože postupuje předem, ani dendi ani roxy ji nemůžou dohnat) takže Tery, ty už hlasy nezcháněj, ty které seženeš už nebudou platné. Ale roxy a dendi mají obě 7 a pokud se to do dnešních 20:00 hodin nerozhodne, dám jedné z nich hlas já a sama si vyberu které. OK? ☼

Dendísek

Terča


Roxy


Nový LPSáček!!

18. července 2012 v 17:20 | lps-eliska |  Události+moje LPS
Mám dalšího nového lpsáčka! Vlastně bych mu možná neměla říkat že je to LPS. Aůe nechci na něj nějak mířit, protože nechci aby mu to bylo líto. Je to vlastně tzv. "falešný" lps. To jsou takové ti kteří nejsou opravdoví a jou od jiného výrobce atd... těm říkátě většinou falešní. Ale mně se i tak moje Megí líbí. Nevím jaks e to píše ale asi Maggie. Pojmenovala sjem ji podle jednoho mého pylšáčka. Napadlo ěm vymýšlet jména lps i podle mých jiných hraček, protože nebudu mít 2 maggie v jedné hře. Jedna je plyšový pejsek a druhá lps morčátko, komu by to vadilo? Myslím že ani jedné z nich to nebude vaidt když se to vzájemě nedozví a ani tak myslím, že by ujim to nevadilo. Mám je ráda obě stejně!!! Dokonce možná víc pylšáčka protože to bylůa vždy má nejmilejší hračka a zároveň plyšák. A teď jka jsem k té "falešné" maggie přišla? Moje setra byla dnes s táborem v zoo a říkala že když jí vyjdou peníze, tak mi něco koupí. Byli tam prý i yoohoo a měli tam moji vysněnou Happee!!!!!Moji happee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po které nejvíc toužím(z plyšáků) a gabča říkala že by mi ji koupila ale měla míň peněz a nevystačili by jí. Ani ybch to po ní nechtěla, nechci ji nutit, hlavně ať si koupí co che ona :) No a tak mi koupila petšopáčka, ale i podle ceny jde poznat že není pravý. Jednak pdoel toho že má jiný materiál a prostě na 1. pohled jde poznat že to není normální LPS. Taky podle toho, že stála 30,- Kč. Mně koupila gabča morčátko a sobě papouška. Jsou oba modříé z červenými kresbami kytiček. Pro vás zaryskuju a zkusím ji vyfotit. Pokud se povede, dám sem potom fotku.


Jméno: Megi
Pohlaví: holka
druh: morčátko
věk: 4
povolání: chodí do školky

Můj úúplně nový sen!

15. července 2012 v 9:37 | lps-eliska
Teď sním o něčem úplně jiném!!! Foťák jsem pustila z hlavy!!! Viděli jste už tu reklamu vodafone na telefon? On je tak...tak...sami se podívejte...C.Č.

Pátek 13.

13. července 2012 v 11:14 | lps-eliska
Dneska je pátek 13. den kdy nosí smůlu. A jedno to neštěstí už se stalo. Gabča rozbila sklinku a co v ní bylo se vylilo na koberec a do klávesnice, msuela jsem posbírat střepy, pak to vysát a ještě vysušit klávesnici, která naštěstí funguje. Já sem pověrčivá, protože už jsem si ověřila (ne jen tou sklinkou) že pátek 13. funguje, takže si dávejet pozor a všechno dělejte pomalu a s rozvahou ať ěnco nepokazíte. Např. jednou šla Lps-tery k nám jenže mamka(my se každej pátek když to jde navštěvujem) a mamka byla zrovna pryč. Jenže ona nám zabouchla dveře(takoví s tou kulatou kliku co nejde zmáčknout) a nám se s terkou chtělo na záchod na velkou a mamka přijela ža za hodinu a bylo zrovna 13. a my jsme se neměly jak dostat na záchod protože bylo zabouchnuto. A to není jedinej důkaz ale já to nechci vyjmenovávat, tak si jen dávejet pozor. :p


Můj sen-T.T.

13. července 2012 v 11:09 | lps-eliska |  Téma týdne
T.T.=Téma Týdne, tuto zkratku T.T. budu psát vždy do nadpisu k článku, který je T.T.
No, já mám hodně snů, ale nejdřív řeknu co to vůbec je. Myslím že to všichni kteří čtou tento článek vědí, ale pro jistotu. Když má někdo nějaký sen, znamená to že o něčem sní. O čemkoli chce, Může strašně moc chtít psa, nebo může snít o tom že bude nejlepší tenista světa, zkrátka si něco přeje a je to jeho úplně nej ne nej největší přání. Fakt úplně to po čem touží a o čem sní úplně ze všeho nejvíc. Prostě sen. No a mým snem není jen jedna věc. Už dlouho si přeju foťák abych mohla konečně fotit lps a taky přírodu!! Chci vlastní foťák kterým budu fotit co chci, je pravada že s lps tery fotím, jenže ona může fotit jen "dovolenou" a nemá FOTÁK plýtvat na jiné věci, jenež foták je od slova fotit a ne od slova "foť jen tohle a nic jiného" nebo od slova"dovolená", není to dovoleňák ale foťák ne?! Takže já chci svůj foťák kterým budu fotit co budu chtít a nikdo mi nebude říkat "foť tamhle to". Pak bych chtěla mít pejska, ale ne jen tak ledajakýho. Stala se mi taková věc, potkala jsme partičku čtyř rozkošných štěňátek(upozorňuju že se mi nechce rozepisovat jak, je to dlouhé) a byli tam dva černí kluci a jedna tmavěhnědá holka a pak ještě jedna světlounká, taková krémová žlutá holčička. Ostatní tři si furt jen hráli a běhali a rvali se, zatím co ona byla rozený andílek. Oni pořát běhali a ona jim nestačila, byla to strašná ňuhňa, mazel, začala jsme jí říkat Andělak a té druhé Čertice, protože to jméno k nim pasovalo hlavně povahově(nechtějte vědět proč čertice). No a oni potom utekli dírou v plotě. Byli o kus napřed a Andělak jim nestačila. Prolezla dírou, chvíli čekala a pak se vrátila zpátky k nám!! Přiběhla, lehlA si mi k nohám a já ji začala mazlit a pusinkovat. Já, gabča i mamka jsme měly slzy v očích, a mamka prý říkala že kdyby volila srdcem tak by ji hned odvezla. Jenže mamka, jako vždy, volila rozumem a tak žádnou Andělku nemáme. "Smrdělo by to, loužičky by to dělalo, bůh ví jak to bude za pár měsíců velký, všude ju musíme tahat. ty chodíš pořát ven, já a tatka jsme v práci, gabča je taky někde v trapu a ona by se tady pochcala a bylo by jí samotné smutno...atd.." takoví ty psí nedostatky. Takže to je můj druhý sen, mít Andělku!! Ten první je, až budu dospělá, chovat hodně morčátek. Koupím si samičku a samečka morčátek, prostě nějakej druh. Počkám tak rok dva až se ..... a budou mít mladý. Nechám ať je ta samička odkojí, pak až je bude mít odkojený tak je rozdělím na holky a kluky(možná), budu mít prostě jeden pokoj, kde budu mít jenom morčata. Ráj morčat. Všude na zemi budou buď ohrádky a nebo budu mít hodně velkých klecí nebo kotce. No a v každé klevi bude jinej druh a bude to ropzdělený. Budu mít teddy, hladkoststé, šeltii a možná rozetu. Foták je 3. sen a 4. je mít vlastní notebook. No a máte taky vy nějaký sny?


Nový lps!

13. července 2012 v 10:42 | lps-eliska |  Události+moje LPS
Chtěla jsme o něm napsat už dávno ale pořát sjem na to zapomínala, protože sjem měla jiné starosti. Takže píšu teď. Mamka má novou práci(no zas tak nová už není) a říkala že z první výplaty nám něco koupí. No a jednoho dne když mamka přijela z práce a ještě ze zchůzky s kamarádkou, tak říkala že nám něco malého koupila. První co mě napadlo bylo LPS, Hned mi bylo jasné že to bude lps. Mamka nám to nechtěla ukázat abychom se nehádaly která kterého chce a tak je popadla do rukou a schovala za záda a ať si každá vybere jednu ruku.Já si vybrala pravou. Mamka vytáhla tohoto králíčka a v levé ruce měla klokánka:

No, jenže shoda náhod se vloudila. Vylosovala sjem si zrovna králíčka, po kterém toužila Gabča(moje sestra) a já zase když sjem viděla toho klokánka kterého si vylosovala ona.......!!!
Tak jsme si je vyměnily a já mám nakonec klokánka. Jmenuje se Vítek, Víťa. Ještě sjem si s ním nehrála, ale už se na to chystám.Dala bych sem fotku, jnže se bojím fotit. Když jsme webcamerou fotila něco jiného, ulomila se jedna nožka. Nevím jestli je přidělávácí a jen se ucvakla, nebo se vážně nenávratně ulomila, ale každopádně se mi ji podařilo nějak přidělat zpátky,ale drží jen tak tak a tak teď už nemůžu s web kamerou hýbat, aby zase neupadla. Pracně jsem ji vrátila zpátky na obrazovku počítače a nic se jí při tom nestalo. Takže prozatím nic fotit nebudu, dám sem tedy aspoň jiné Vítkovi obrázky:(o té kameře nikdo neví, teď už ale vy)FOTO:

Jméno: Vítek
Druh: klokan
pohlaví: kluk
Věk: 13
povolání: student