Srpen 2012

Moje oblečení

31. srpna 2012 v 16:38 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
Tak tady je oblečení co mi mamka dneska namoupila(ne všechno, ale něco z toho):

Náušnice:


A oblečení(ne všechno, mám toho víc):

ta mikina na fotce nevypadá tak hezky jako ve skutečnosti. Je chundelatá a hebounká a měkounká a teplounká.


Jsem zpátky a...

31. srpna 2012 v 16:11 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
No, obchod dopadl celkem dobře. Mám plno nových triček, teplákovku, super naušnice(teda aspoň mně se líbí) no a další věci. LPS jsem získala málem ale kvůli sobě samotné nemám. Mám ale něco jiného. Rozhodovala jsem se mezi tím a mezi lps zebrou kterou už jsem dávno měla mít, ale nakonec jsem se nerozhodla pro ni ale pro "to"... více zde: http://fluttershy-twilight-pony.blog.cz/1208/dnes-jsem-byla-v-obchode
a tady obrázek té zebry:
LPS Zebra

Za chvíli

31. srpna 2012 v 8:50 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
Dneska jedeme na nákupy do...školy! Achjo, škola, už v pondělí :( Nemůžu uvěřit že úrázdniny už jsou zase pryč! Tak se mi zdá, čím víc se posunujem a léta ubíhají, tím ubíhají rychleji. Za chvíli pro nás rok bude jen den! No a mamka řekla že až nakoupíme potřeby a oblečení a podle toho kolik utratíme a co zbyde, bude ochnotná nám koupit lps vílečku! Já chci tuto:klik c.č.
už jsem je viděla ve městě a v tescu! Fairy už se prodávají! Mamka řekla že nám koupí každé jednu, podle toho kolik zbyde peněz a podle toho jak budou drahé, ale stojí kolem 199 až 200 něco :( A taky ještě jedna super novina, každý měsíc budeme dostávat 100 nebo 50 kč kapesné(hodnota podle toho jak si to zasloužíme) já nikdy kapesné nedostávala. Mamka říkala, že už prý je čas abychom s tím začli. To je úžasné! Každý měsíc 100 abychom si šetřili nebo si mohli koupit lps! Přesně takhle to mamka říkala. Za chvíli vyjíždíme a jedem do olympie a kdyby tak do tesca a do kik tak zatím ahoj!

LPS fairy

31. srpna 2012 v 8:44 | lps-eliska |  Co NOVÉHO ve světě LPS?
Vím že o lps fairy jste všichni věděli dřív než se začli prodávat, ale tohle je fakt nové. Některým totiž svítí křídla a mám i jména některých fairy, např.

zimolesová víla


tulipánován víla

pampelišková víla


LITTLEST PET SHOP Fairies GLISTENING GARDEN Dandelion Fairy Set

Rose fairy
Macešková vílavíla třešňového květuVíla jabloňového květu

LPS 2680


Sedmikrásková vílaa tady jsou ty svítící fairy:


na obrázku jsou víly kterým svítí křídla, na obrázku ale nesvítí :(


Tak jsem ZPĚT /prosím čtěte

30. srpna 2012 v 20:08 | lps-eliska |  Ostatní
Ahoj všichni, hlavně sb, jsem zpátky. Předem se omlouvám za překlepy, které asi budou následovat.Přiznám se, přijela jsem od babičky už v úterý, ale nechtělo se mi hned sedat k počítači, a to jistě nejsem jediná.Hned oběhnu všechny SB. No, abych pravdu řekla, musím vás o něco požádat a bude se toho týkat i následující článek. Žádám vás o hlas zde: http://lps-littlestpetshop-tery.blog.cz/1208/timto-zahajuji-lps-kukuc#anketa (čtěte dál)
Vím že to co následuje je dlouhé, ale důležité, prosím čtěte!
mám jen 4 hlasy a prohrávám, přitom se mi zdá že moje emily má tak nádherný kukuč. Přihlásila jsem se tam s ní protože jsem myslela že to s ní vyhraju, má ze všech přihlášených nejroztomileji vykulené oči! A tváří se tak nevině! Byla to má poslední naděje a však ta úplně poslední jste vy. Nenutím vás abyste hlasovali pro mě, ale budu ráda za každého. Soutěž je hlavně o tom, aby ste rozhodli kdo to má vyhrát a ne abyste dávali hlas na požádání! Vždyť je to soutěž o kuku a ne o nejvíc hlasů! Proto vám radím i když vás někdo požádá abyste mu dali hlas, vždy rozhodněte za sebe a dejte hlas tomu, kdo by to podle vás měl vyhrát, ať už je to ten kdo vás požádal, enbo o kom jste vůbec nevěděli. Dejte hlas tomu kdo vás oslovil jako pravý vítěz. pokud je to soutěž o nejlepší film, můžete dát hlas tomu dko vás požádá, ale měli byste ho dát tomu dko si to zaslouží. Tomu filmu, který pro vás opravdu je nejlepší a ne tomu kdo vás požádal. Co kdyžs e vám zrovna jeho film vůbec nelíbí nebo ho neznáte? tak jak pro něj pak můžete hlasovat, že je nejlepší? Není to pravda? Vím lidi žádají o hlasy protože jsou zoufalí z výhry, ale na tom přece nezáleží, důležité je zúčastnit se. A proto říkám, dejte hlas tomu, kdo by ho dostat měl! Pokud je to o nejroztomilejší kukuč, nedávejte hlas hned prvnímu kdo si ho u vás vyžádá, dejte ho tomu, kdo vám opravdu přijde roztomilý. Co když se vám zvířátko toho kdo vás požádal o hlas nelíbí? nebo vám nepřijde roztomilejší než ostatní? Tak proč byste pro něj měli hlasovat když si nemyslíte že je nejroztomilejší? Nemám pravdu? Nechci nikoho nutit, ale myslím, že mám. Rozhodujte za sebe! Dejte hlas tomu, kdo si myslíte že z nich nejlepší je a kdo vás nejvíce zaujal a ne hned tomu kdo vás požádá, protože ty soutěže jsou pak o ničem. Ty soutěže už potom nejsou o nejroztomilejší nebo nejlepší film či zvíře ale jsou jen a jen o shánění hlasů. A kčemu takové soutěže jsou? Není to pravda?!

narychlo od b.

24. srpna 2012 v 12:50 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
Narychlo píšu od babičky a pozdrav. Zatím žádný nový lps, ale snad bude, ahoj!

Jen ještě narychlo upozorním...

18. srpna 2012 v 22:02 | lps-eliska |  Můj deník/já..
...že zítra odjíždím k té babičce a dědečkovi. Takže nevím jak sem budu psát. Každopádně se zase hloupě nerozmýšlím koho si vemu. Vezmu si všechny LPS, jako vždy. Tak zatím dobrou!

Ten je hezkej! (kufřík na LPS)

18. srpna 2012 v 12:19 | lps-eliska |  Co NOVÉHO ve světě LPS?
Našla jse obrázek kufříku LPS na zvířátka a je moc pěknej a užitečnej! Chci ho na vánoce, ještě envím od koho, ale chci! Budu v něm mít nějaká má lps zvířátka.Prý se tam vejde až 25 zvířátek, což je témeř půlka z mých lps! Prý je to pro děti 4-8 let,ale na to já kašlu! LPS sbírají i 14tileté holky!tady jsou obrázky:

Barevné pouzdro (vejde se tam až 25 zvířátek) pro malé kamarády LPS. Jde snadno postavit na stůl nebo pověsit na zeď.


Konec soutěže!

18. srpna 2012 v 12:06 | lps-eliska |  Soutěže
Říkala jsem, že dne 18.8. končí soutěž o nejroztomilejšího LPS a ten den je tu! Bohužel, už je 18. a za chvíli začne škola, uběhne to jak voda. No, ale soutěž už je taky pryč. A vyhrála....