Září 2012

Hovínko na mojem domečku

30. září 2012 v 12:33 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
No, nestalo se to zrovna nedávno, chtěla jsem to dávno dávno napsat ale uložila jsem to do rozepsaných a je to tam uložený ještě od minulýho školního roku, tak 3-4 měsíce. No, My máme kočičku Messalinku, které jsme taky daly přezdívku meme, se kterým má leila design. My nevěděli že meme vůbec existuje, prostě nás to napadlo tak jsme ji tu přezdívku daly. A Ségra ji nakrmila(dala jí kapsičku) a až to dožrala, pustila ji k nám domů. No, jí asi nedošlo že nakrmenou kočku nemůže pustit domů, protože bude chtít po jídle na záchod! A teď přijdu do obýváku a meme ťapkou hrabe po zeleným notýsku a říkám "memi ty chceš kakat?" a teď vidím v květináči s palmou vedle mýho lps domku, obrovský hovno! a teď na mojem domečku tekutý hovínko(něco jako průjem), a kapalo to na zelenej lps kolotoč a smrdělo to! Taťka to vynesl ven a UMYL nad kanálem a ani jsem z domku nestačila vydělat doplňky a když ho taťka umýval tak jeden doplňek spadnul někde do trávy nebo do kanálu a od té doby už ho nemám. Ale štěstí že ani jedno hovno neskončilo na koberci ;)
Na levé půlce domu na střeše bylo to hovínko a kapalo na ten zelenej kolotoč :D

Co si budu přát k svátku

30. září 2012 v 12:26 | lps-eliska
No, asi si nebudu přáT LPS, jen od babičky tu žirafu ale od rodičů penízky. Nejvíc by mě potěšily 200,- a víc, např. 250 by bylo nejvýhodnější protože když jsem teď nedávno byla s lps-terkou ve městě jak jsem psala, viděla jsem v jednom hračkářství lps trojčátka pandičky která si přeji, to víte a byla jen za 200..něco takže kdybych dostala ke svátku , který mám zrovna v pátek, kdy chceme s tery jet znovu do města, tak bych si mohla k svátku za ty 200 koupit rovnou ty pandičky. To by byl super plán, už chybí jen jedna věc. Ty 200 :( možná že nedostanu 200 takže si ta trojčátka budu muset z půlky zaplatit sama. No, nwm.

Jinak jak jsem zmínila svátek mám v pátek, ale nejsem blázen!!!!


LPS pejsek a nějakej brouk, nejde poznat co to je? ...

29. září 2012 v 19:21 | lps-eliska |  LPS články a obrázky
LPS talentovaná zvířátka 2688 pes a 2689 beruška
LPS talentovaná zvířátka 2688 pes a 2689 beruška
a našla jsem i jeden další obrázek, ten zajda je taky zařazen do mého listu přání...Rozpačitý


Pro mě za SB

29. září 2012 v 19:18 | lps-eliska |  Pro mě od jiných blogerů
Děkuju, jsem ráda. Taky bych ti udělala diplom, ale nemám na to program a na těch pizzap nebo co, to prostě neumím annechci si nějak zavyrovat počítač. tak promiň, aspoň když ti nemůžu dát diplom, ti dám obrázek.

Další hračka kterou přidám do svého listu přání

29. září 2012 v 19:13 | lps-eliska |  List přání
Mám další hračku která bude zařazená do mého listu přání. Budu si jii přát na vánoce. Je to panenka Moxie, kterou jsitě všichni znáte, moxiie s česacími doplňky, klasická moxie, moxie jezdecká s koněm, moxie jenom jezdecká bez koně, moxie které můžeš barvit vlasy, je ich hodně druhů, ale mně se líbí jen jedna Moxie Monet a ta jak základní, tak jezdecká a vůbec všechny Monet! Monet je její jméno a ty jezdecké jsou v balení s koněm, nebo je jenom kůň bez panenky a nebo jen panenka bez koně no a já chci Monet bez koně, protože s koněm, co bych s tím dělala? navíc by to bylo dražší. Líbí se mi i Sophia, ale Monet je nejhezčí!!!! Dám vám sem obrázky. Jedna panenka jezdecká bez koně stojí kolem 400,- a já si ji ale budu přát na vánoce. Je tak nádherná! Já nikdy po moxie netoužila a ty reklamy mě nijak nebraly, nikdy jsem je nesbírala ani žádnou nechtěla, jen jak jsem viděla tu jezdeckou reklamu, zalíbila se mi ta Monet ale nechtěla jsem ji, jen se mi líbila, i její kůň. Ale teď když jsem se tak dívala na její obrázek na internetu, prostě jsem ji začala chtít. Mamka říká že to co mě opravdu chytne za srdce, jako např. když jdu obchodem a vidím nádherného plyšáka až mi z něj slzí oči a buší srdce, je pro mě a mám si ho koupit. No, z Monet mě neslzí oči, ale opravdu cítím že ji chtít můžu a že mi má patřit. Že je přímo pro mě! Možná vám to zní praštěně, ale....No, dám vám sem obrázky a video:


ta se dvěma hnědými culíky co má krémového koně je Sophia. Je taky hezká, ale mě se líbí jen Monet (jediná s rozpuštěnými a nejdelšími vlasy). A líbí se nějaká vám?

Monet má toho hnědého koníka i ten se mi líbí, ale přeji si jen tu panenku. Koně bych neměla kam dát a navíc by to vyšlo draho ;)


Buď je v balení jen kůň:
Nebo jen panenka:

Nebo panenka i s koníkem:

A tady jsou všechny tři jezdecké Moxie(ta prostřední s nejdelšími vlasy je Monet)

Jak to mám rozvrhnuté s penězy

22. září 2012 v 10:50 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
Možná si toho nebudu muset tolik přát , když budu každý měsíc dostávat kapesné. Už to mám rozvrhnuté. Mamka říkala, že nám každý měsíc dá kapesné 100 nebo 50 kč. Záleží jak si to zasloužíme. Ale pokud 100, budu jezdit na výlety s tery do města častěji, ať si můžem užít a můžu si koupit další LPS. UŽ jsem to říkala i jí že jednou za měsíc si zajedu s ní do města ať si užijem a každá si zase koupíme nějakého LPS. Já za tu 100 takže možná toho páva a možná i jiného LPS no a i na narozky dostanu nějaké peníze takže možná ty LPS co mám v listu přání nějaké zruším, protože si je koupím. No to je jedno, prostě to tak je. Za každý měsíc získám 100 kč a za ně zase jednoho LPS :)

List přání

22. září 2012 v 10:46 | lps-eliska |  List přání

Svátek

rodiče
snad..
Disney Odvážná Merida
Babička a dědeček

Narozeniny

rodiče


Babička a dědečekVánoce

rodiče


Strýček a teta


babička a děda
image
a to je zatím vše, mco toho není ale ono těch peněz je v tom hodně, radši to nebudu počítat. No, snad mi to vyjde a dostanu co si přeji ;)

Tančící LPS

22. září 2012 v 10:24 | lps-eliska |  Co NOVÉHO ve světě LPS?
Novinka! Walkablesk tančící LPS!LITTLEST PET SHOP WALKABLES Dancing Pets Dancing Cat

LITTLEST PET SHOP WALKABLES Dancing Pets Dancing Dog

LITTLEST PET SHOP WALKABLES Dancing Pets Dancing Dog