Další hračka kterou přidám do svého listu přání

29. září 2012 v 19:13 | lps-eliska |  List přání
Mám další hračku která bude zařazená do mého listu přání. Budu si jii přát na vánoce. Je to panenka Moxie, kterou jsitě všichni znáte, moxiie s česacími doplňky, klasická moxie, moxie jezdecká s koněm, moxie jenom jezdecká bez koně, moxie které můžeš barvit vlasy, je ich hodně druhů, ale mně se líbí jen jedna Moxie Monet a ta jak základní, tak jezdecká a vůbec všechny Monet! Monet je její jméno a ty jezdecké jsou v balení s koněm, nebo je jenom kůň bez panenky a nebo jen panenka bez koně no a já chci Monet bez koně, protože s koněm, co bych s tím dělala? navíc by to bylo dražší. Líbí se mi i Sophia, ale Monet je nejhezčí!!!! Dám vám sem obrázky. Jedna panenka jezdecká bez koně stojí kolem 400,- a já si ji ale budu přát na vánoce. Je tak nádherná! Já nikdy po moxie netoužila a ty reklamy mě nijak nebraly, nikdy jsem je nesbírala ani žádnou nechtěla, jen jak jsem viděla tu jezdeckou reklamu, zalíbila se mi ta Monet ale nechtěla jsem ji, jen se mi líbila, i její kůň. Ale teď když jsem se tak dívala na její obrázek na internetu, prostě jsem ji začala chtít. Mamka říká že to co mě opravdu chytne za srdce, jako např. když jdu obchodem a vidím nádherného plyšáka až mi z něj slzí oči a buší srdce, je pro mě a mám si ho koupit. No, z Monet mě neslzí oči, ale opravdu cítím že ji chtít můžu a že mi má patřit. Že je přímo pro mě! Možná vám to zní praštěně, ale....No, dám vám sem obrázky a video:


ta se dvěma hnědými culíky co má krémového koně je Sophia. Je taky hezká, ale mě se líbí jen Monet (jediná s rozpuštěnými a nejdelšími vlasy). A líbí se nějaká vám?

Monet má toho hnědého koníka i ten se mi líbí, ale přeji si jen tu panenku. Koně bych neměla kam dát a navíc by to vyšlo draho ;)


Buď je v balení jen kůň:
Nebo jen panenka:

Nebo panenka i s koníkem:

A tady jsou všechny tři jezdecké Moxie(ta prostřední s nejdelšími vlasy je Monet)
 


Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 30. září 2012 v 8:26 | Reagovat

Hezký (:
Taky se mi líbí Monet, ale já bych si s ní hrála maximálně týden a pak by skončila sedět v domečku jako všechny moje ostatní barbie xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama