Listopad 2012

Vir na skypu!

29. listopadu 2012 v 16:58 | lps-eliska |  Vzkazy pro ostatní blogery
Teď na chvíli od LPS a někam úplnš jinam. Asi spousta z vás má skype že? No, jen vás chci varovat. Právě na skypu řádí nějaký Trojský kůň, který se přes skype dostane do vašeho počítače. Upozorňuju ty co neví co je vir, vir je program, který když se vám dostane do počítače, ohrozí vaše data a vaše doukomenty a soubory a je možné že z počítače všechno vymaže. Všechny soubory, obrázky, textové dokumenty co tam máte uložené. Blogu se to netýká, ten není uložený ve vašem počítači. Je to jen internetová stránka. Ale ten vir to prostě všechno nenávratně smaže, možná že jen něco zablokuje, nebo se přes ten vir může do vašeho počítače dostat ten člověk, který ten vir vypustil. No, každopádně vir není žádný spam na emailu který označíte a smažete. Ten nevidíte a nepoznáte že je ve vašem počítači, dokud se nezačne dít něco divného nebo nezapnete pc a nezjistíte , že je všechno pryč. Ani nevím jak dlouho na skypu ten vir asi bude, možná měsíc, možná dýl a nebo jen pár týdnů. Ani nevím jak zjistit a kde se dočtu, jestli už je ten vir pryč nebo ne. To je těžký no..... Jen jsem vás chtěla upozornit. Aby se k vám nedostal.


Dráčk je všude!

29. listopadu 2012 v 14:43 | lps-eliska |  Ostatní
Olomouc je zamořená Dráčikama! Teď jsem se dozvěděla od LPS-Tery že v Olomouci je jetě jeden Dráčik! No tohle! Neřeknu vám kde přesně, jen že je v Olomouci. Kde bude Dráčik příště? To snad ani není možný :-D


Nový LPSáček!!

29. listopadu 2012 v 14:30 | lps-eliska |  Události+moje LPS
Mám nového LPS! Dnes mi ho tatínek koupil ve Šternebrku. Teda ale řeknu vám, tam to maj předražený. Tam vám neradím nakupovat. Jedno překvápko tam stojí 79! No taťka nejdřív nechtěl a řek že se nic kupovat nebude a řekl to dost vážně. Pak jsem viděla reklamu nya DVD doba ledová 4, že když budeet mít nákup nad 499 kč tak dostanete za 99kč DVD doba ledová 4. No a ptala jsem se tatky, jestli nakoupíme nad 499 a on řekl že určitě, podel těch jeich cen určitě. No a řek že to dýčko klidně koupí, když budem mít nad 499. No a toho jsem využila. Máme dobu ledovou 4 staženou, takže dvd by nám nebylo k ničemu. Tak sjem řekla taˇˇtkovi "To překvápko je o 20 kč levnější než ta doba ledová, navíc ji máme staženou" a šibalsky jsem se na něj dívala. Taťka se zeptal co to vůbec je to překvápko a já mu to řekla a on se zeptal, co když tam budu mít nějakého kterého užmám? To nemůžu, protože je to nová série a z té já ještě žádný překvápko nemám. Tak jsme se o tom přestali bavit. Potom u pokladny tatínek řekl:"Tak si pro to honem utíkej a vem i Gabče!" No, ta překvápka tam byla úplně rozebraná, byla poslední 2, akorát pro mě a ségru. Měla jsem tam tohoto nádherného pejska!Jmenuje se Marylin(Merilin) podle herečky Marylin Monroe. K ní se to jméno hodí ne? :-) Hned o ní dám info:

Jméno: Marylin
Pohlaví: holka
Druh: pejsek
Povolání: studentka
Věk: 13
#2778

Anabel aneb Dráčik

28. listopadu 2012 v 19:40 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
Od lps-Tery jsem se před chvílí dozvěděla, že moji anabel měli v tom Dráčiku! Ještě se jí zeptám kolik jich tam měli. Tento pátek tam možná s ní pojedu a Anabel si koupm na 100% !!!!!! Já si Anabel tolik přeju! Pokud tam bude, neváhám a beru ji. Taky už vím co koupím LPS-Tery (BFF) k vánocům. :-) Tohle je můj poslední dnešní článek, možná ještě jeden napíšu, zatím Ahojky :-))))))

Pak bych ještě jako mé druhé největší aktuální přání, chtěla toho pejsánka:Vánoční soutěž!

28. listopadu 2012 v 19:25 | lps-eliska |  Soutěže
Víte, že na soutěže moc nejsem. Teda, do žádných se nepřihlašuju, ale ráda je vymýšlím a pořádám! A zrovna mě jedna taková napdla. Vyfotte nějakého LPS (může jich být víc) na nějakou vánoční tématikou. Prostě se to bude jmenovat LPS a Vánoce a přihlašovat se můžete do kdy chcete, hlavně když bude dost lidí. Jednoduše. Vyfotíte své LPS s nějakým vánočním pozadím, nebo s vánočními ozdobami nebo s něčím vánočním, prostě vánoční tématika. Na fotce může být jeden ale klidně i víc LPS dohromady a každý může být jinak napózovaný. Záleží na Vás. Fotky mi posílejte na email lps-elisky-blog@seznam.cz
Jak říkám, přihlašování je neomezené ;-) Budu ráda za každého


Ségra a LPS

28. listopadu 2012 v 19:18 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
Ona vždykcy ségra si stěžuje, že si najdu na internetu nějaký lps a hned si je zamluvím a ona nemá možnost si taky vybrat. Jenže ona neví co chce! Ona když si vybere lps a že ho chce a zamluví si to, tak mi to neřekne. Ona mi to neřekne a já o tom neví a když toho samého lps pak najdu a začne se mi líbit a pak jí to řeknu tak na mě řve jak najatá že ho chce ona! Tak jako když mi to neřekne tak jak to mám vědět? Pak toto stejnýho kterýho chce ona najdu a začne se mi taky líbti a začnu ho taky chtít a ona pak mi nadává! To mám ale smůlu co?

Kašlu na 300

28. listopadu 2012 v 18:05 | lps-eliska |  Co nového na mém blogu?
Kašlu na 300. Co bych si zbytečně omezovala články, když mám ještě 2 měsíce a nemohla sem psát co je nového? To nych nevydržela. Bude lepší když budu mít za rok 2012 345 článků než jen 300. Čím víc, tím líp ne? Jen upozorňuju. Každý den se můžete těšit na nové články, možná obden. Kdybych nějaké nepřidala, tak nestíhám.

:-)


2 novinky

28. listopadu 2012 v 18:00 | lps-eliska |  Můj svět LPS, Zážitky, novinky...
Ukazovala jsem ségře LPS co si přeju, protože jsem zrovna projížděla obrázyka začalo ji to zajímat. Ukázala jsem j toho ovčáčka vedle ovečky a začala řvat "Toho chci já! Toho jsem si zamluvila v tom obchodě!" a já řekla "Ne ten tam nebyl! Ty sis zamlouvala tu ovečku a že s nou budeš mít dvě když chceš ještě tu šedou, přesně to jsi říkala!" A ona se tam začala hádat že ten pejsek bud její že ho chce ona a takový.....To je teda pěkně nefér. Jako vždy šla za mamkou a mamka se přiklonila na její stranu. Řekla mi, že ať jí toho pejska nechám, že je mladší! To je vždycky jejich výmluva. Když se hádáme, vždycky to vytáhnou, "je o 4 roky mladší, tak měj rozum! Ona je mladší a nechápe to tak jak ty! Ona je mladší tak jí to nechej!" To je nespravedlivý. Měla jsem si místo pejska vybrat něco jiného a vybrala jsem si tu ovenku s tím lachtanem.


Toho pejska bych měla radši, ale když ona je teda "mladší" tak jí to mám odpustit. Podle mě si to vymyslela, aby jí ten pejsek připadl. Prootže bych dala ruku do ohně že držela tu ovečku a mluvila o ní a ten pejsek tam žádnej nebyl! Ani mi neříkala nic o tom že ho chce! No, každopádně ta Ovečka a nebo ten lachtánek, jeden z nich bude Anabel a druhej Anabelka. Vím, zní to divně protože to jsou stejná jména, ale mně se k nim oběma hodí a stejně se jmenovat nemohou, takže jim ta jména trošinku odliším. Anabel bude ten lachtánek a Anabelka bude ta Ovečka :-) No a díky lps-Tery vím o tom kufříku na LPS který si přeju! Koupila bych siho za svoje ale púak bych si nemohla koupit Anabelku a Anabel a ostatní, protože bych šetřila. Když uttratím míň peněz a ne hed po sobě, tak mi to vyhovuje. Ale když si koupím jednu dražší věc, pak si nemůžu vzít víc levnějších a musím šetřit než mi peníze zase přibudou, což teď už budou přibývat protože mamka nám slíbila že budem každá dostávat kapesné 100,- každý měsíc. No, o tom kufříku už jsem tu psala. Ten by se mi k LPS nármně hodil! Přenášela bych je v tom třeba na zahradu a k babičce. Sice na ně mám novou bednu takže bych je mohla nosit v taštičce ve které jsem je měla dřív, ale tenhle kufřík je geniální a pro LPS určený a vyrobený. Mamka říkla že už nic kupovat před vánocma nebude a ani na vánoce ať nic nevymýšlíme, že dostanem jen to co jsme měly v dopise. No ale říkala mi nedávno že se snaží ale některý věci co jsem si tam dala nikde nejsou k sehnání tak ať třeba popřemýšlím o něčem jiným. A mám rozhodnuto! Jen ji musím přemluvit.... :-(


LPS-Tery viděla v katalogu Dráčik, že by tam tohle pouzdro měli mít a jen za 199,-! Takže musím jen přemluvit mamku. A je k tomu oc pěkná surikata :-D Terka tam dnes byla, tak se jí na ICQ zeptám, jestli to tam bylo ....

Zatím ahoj!

Pošli to dál + Bleskovka

26. listopadu 2012 v 15:52 | lps-eliska |  Bleskovky
Nejdřív ta bleskovka


1)Těšíš se na vánoce?
2) věříš na konec světa který má být 3 dny před vánocemi? Takže budou vůbec vánoce?
3) bojíš se konce světa?
4) přeješ si na vánoce nějakou hračku? Jakou? Pokud je jich víc, jaké?
5) Kdy začínáte zdobit stromek?
6) máte živý nebo umělý? Pkud živý, co je to za strom?
7) jsi rád/a že jsem zpět?
8) chodil/a jsi na můj blog a klikal/a do ankety i když jsem ho zastavila?

3 nejrychlejší dostanou překvápko a obrázek NEVYPLŇUJ! UŽ JSOU 3 VÍTĚZOVÉ!A teď "pošli to dál"

Pro mě od SB Anik

26. listopadu 2012 v 15:08 | lps-eliska |  Pro mě od jiných blogerů

Moc ti děkuju Ani, že jsi si mě ze B nevymazala, přesto že jsem na nějakou dobu odešla z blogu. Moc si toho vážím ;-)