Listopad 2012


Co si přeju za lps + nový druh lps

26. listopadu 2012 v 13:25 | lps-eliska |  List přání
Chci sem napsat, jaké lps si přeju z té nové kolekce talentovaných zvířátek. V prvé řadě je to Škubánek a Beruška:


potom jsou to tito nádherní pejsci:
Piškotek a Lady
Po nich je to Karolínka a lvíček, pro kterého ještě jméno nemám:


Pak je to ten pejsek vedle té ovečky:


a v neposlední řadě je to taky páv:


A pak jsou to tito z nejnovějších překvápek, o kterých vím díky LPS-Tery :-)


a kočička možná:

i za tyto obrázky vděčím lps-tery, nevím vůbec jak je mohla najít!

No a teď k těm novým druhům lps. Myslím, že jsou to falešní lps, ale jsou hezcí! I když nejspíš nejsou od pravých výrobců lps, tak mě uchvátili! Nejsou velicí jako obyčejní lps, jsou trošku větší. Asi jako barbíně po pas, tak jsou velcí, možná trošku menší, spíš barbíně pod pas. No ale jsou gumoví a dají se zmáčknout. Jako ty pískací hračky co je zmáčknete a ony zapískají, ale ti lps nepískají. Prvně jsem na ně narazila v dětském koutku tzv. hlídání dětí, v Olympii Olomouc. Měla to tam jedna holčička. Mořského koníka. Dovolila mi se na něj podívat. První dvě věci co mě na něm překvapily, velikost a hmota. Tak velký lps? A gumový? Měkký, že se dá zmáčknout. Dole měl takový otvor, dírku, jako by fakt měl pískat když ho zmáčkneš. Ptala jsem se jí, kde ho koupila. Ona řekla že neví, že ho dostala. Tak jsem to vzdala. Dnes jsem byla u doktorky ve Šternberku a cestou zpátky jsme se stavili v jedné cukrárně. Tam sjem je nejdřív viděla za vílohou. Když jsme vešli dovnitř, ti lps byli vystavení!!!!!! Na pultu! Byl tam jezevčík jako tento:


a pak pejsek jako tento:
a ještě růžová kočička jako tato:

a létající veverka:


a pásovec:
a
opice jako ta vlevo:
a taky mořský koník, přesně ten kterého měla ta holkaByla to stejná zvířátka jako ta na obrázcích co jsem vám sem dala, ale měli jinou barvu. Mně se zalíbil ten jezevčík.Byli v krabičkách a ty stály na hromádkách ve větší krabici, na které byly taky jejich obrázky. Byla tam ještě srnečka a lištička a myslím že ještěš jedna kočka. Jmenovalo se to Lovely pet shop a vypadalo to úplně stejně jako lps jen to nebylo littlest ale lovely. No a když jsem se to snažila najít na googlu at už na obrázcích nebo vyhledávání, našlo mi to jen nějaké obchody s krmením pro zvířátka :(
No a to je vše, zatím ahoj...!

PS: Omlouvám se za překlepy v článku, píšu rychle a tak občas zmáčknu nějaká písmenka opačně, např: písmenka, písmenak nebo lps, lsp
doufám, že to chápete ....

Co je mým cílem na toto blogu

26. listopadu 2012 v 13:14 | lps-eliska |  Co nového na mém blogu?
Mým cílem č. 1 je dosáhnout počtu 300 článků v tomto roce. Ale přesně 300! A jelikož už mám 290 článk, s tímto 291, tak už mi zbývá už jen 9 článků a konec roku 2012 je až za necelé 2 měsíce, takže musím šetřit abych číslo 300 do konce roku nepřekročila. Budu si dávat pozor ;-) A proto když budu mít třeba víc novinek, napíšu je do jednoho článku a ne každou zvlášť, abych šetřila ;))))

Po dlouhé době

26. listopadu 2012 v 13:11 | lps-eliska |  Co nového na mém blogu?
Ahoj! Po ne moc dlouhé době, vlastně jen po 24 dnech, se ukázalo, že tenhle blog mi chybí. Nevydržím bez něj a bez mých čtenářů jako je rozhodně lps-Tery, Leila, Kiki, Karol, lpsanik, lpsaci a lps maggie! Tito jsou jedni z mých nejoblíbenějších kteří na můj blog chodili a hlavně po nich se mi stýskalo! A překvapilo mě, když jsem zjistila, že přesto že jsem na svůj blog nepsala, počet lidí v anketě vzrostl ze 120 až na 209!!!!!!! Takže i když jsem na svůj blog 24 dní nepsala a lidi to věděli, přesto na něj chodili, jestli jsem náhodou něco nenapsala! Nebo tam možná chodili ze zvyku, to já nevím, ale chodili a klikali do ankety "byl/a jsi tu? klikni prosím...." To mě překvapilo. Věrnost mých čtenářů. A jsem všem vděčná za to, že na můj blog nezapoměli. Taky mám spoustu, možná ne až tolik ale mám pár novinek, které bych sem ráda napsala, hned vrátím menu a pustím se do článků!

Smějící seSmějící seSmějící se

už NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. listopadu 2012 v 15:06 | lps-eliska
Se nepřihlásím do nějaké blbé soutěže! ;( ;( ;(Vždycky to NESPRAVEDLIVĚ PROHRAJU. A proč nespravedlivě? Kvůli tomu shánění hlasů, o čemž jsem už několikrát psala takže se tím nehodlám zase unavovat. Já si žádné nesháněla, protože jsem byla spravedlivá, jelikož je to soutěž o LPS KUKUČ a hlasy mají lidé dávat tomu pro koho je ten lps roztomilý, tomu mají dát hlas! A ne na požádní, ale to už tu nechci únavně psát. Jen oznamuji, že jsem opět prohrála a to kvůli tomu že si Karol na poslední chvíli zase azčla shánět hlasy, přezto že já vedla SPRAVEDLIVĚ, jelikož jsem si hlasy nesháněla jen když kolo pokaždé začalo jeden u terky, jinak ne a přezto jsem koncem vedla. Terka však tvrdí že když chtěla soutěž uzavřít, opět jsem prohrávala (pročpak asi?) a tak konec soutěže přesunula aby mi dala šanci. Ale stejně jsem nespravedlivým sháněním hlasů mého soupeře prohrála. Už se nikdy do žádné soutěže nezapojím.